Forum o artykule: Fakturowa rewolucja 105

Adam Szuchnik 14.03.2018 *.oc.edelkey.net

1
Panie Adamie, gratuluję pomysłu aczkolwiek to nie jest dość nowoczesne rozwiązanie. Ja obecnie obsługuję ponad 2M faktur zakupowych miesięcznie z całego świata dla ponad 1k różnych firm. Jeżeli chciałby Pan porozmawiać o ciekawych rozwiązaniach to zapraszam na priv. Pozdrawiam Adam Szuchnik

Miriam Prz 16.03.2018 *.nat49.ap-media.pl

2

A mnie się wydaje ze fakturową rewolucją jest panel https://wfirma.pl/ .Nareszcie skończy się era papierkowych faktur, przepisywanych przy popełnieniu najdrobniejszego błędu, a zacznie się wygodna era fakturowania online. W dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

BountyHunter 16.03.2018 *.185.216.35.253

1

Cieszę się, że to wyszło. Dzięki temu mam niskie koszty.

Prace dyplomowe

elianahermione 17.03.2018 *.static-host202-61-38-48.link.net.pk

2

You can easily manage your invoices, clients and track installments. Only a couple of snaps and your invoices are prepared to print or email. Our product makes maintaining your business stunning! You can look over in an implicit receipt format. Essay writer uk

Kasia Wilk 21.08.2018 *.host-185-54-59-82.derkom.net.pl

2
w firmie przeszliśmy włśnei na chmurę faktur, ciekawe, na pewno innowacyjne rozwiązanie. Jest to bezpieczniejsze niż wysyłanie załączników i też sama obsługa jest bardzo intuicyjna i przyjazna dla użytkownika, jestem fanka nowości i jak tylko się da to stosuję w mojej firmie. Teraz faktury wygodnie przesylam do biura rachunkowego, mam na bieżąco monitoring kosztow

Dor Kra 19.10.2018 *.host-176-221-122-215.dynamic.mm.pl

2
Z powodzeniem korzystam z chmury faktur od kilku miesięcy. Bardzo proste w obsłudze, intuicyjne narzędzie, faktycznie ułatwia wystawianie i przesyłanie faktur.

james lara 22.10.2018 *.27.5.4.138

28
Wonderful post Thanks for sharing this kind of wonderful article..Very nice information. Click Here

james lara 22.10.2018 *.27.5.4.138

28
Great post, you have pointed out some fantastic points. Thanks for sharing. Visit Us

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.