Forum o artykule: Fakturowa rewolucja 106

Adam Szuchnik 14.03.2018 *.oc.edelkey.net

1
Panie Adamie, gratuluję pomysłu aczkolwiek to nie jest dość nowoczesne rozwiązanie. Ja obecnie obsługuję ponad 2M faktur zakupowych miesięcznie z całego świata dla ponad 1k różnych firm. Jeżeli chciałby Pan porozmawiać o ciekawych rozwiązaniach to zapraszam na priv. Pozdrawiam Adam Szuchnik

Kasia Wilk 21.08.2018 *.host-185-54-59-82.derkom.net.pl

2
w firmie przeszliśmy włśnei na chmurę faktur, ciekawe, na pewno innowacyjne rozwiązanie. Jest to bezpieczniejsze niż wysyłanie załączników i też sama obsługa jest bardzo intuicyjna i przyjazna dla użytkownika, jestem fanka nowości i jak tylko się da to stosuję w mojej firmie. Teraz faktury wygodnie przesylam do biura rachunkowego, mam na bieżąco monitoring kosztow

Dor Kra 19.10.2018 *.host-176-221-122-215.dynamic.mm.pl

2
Z powodzeniem korzystam z chmury faktur od kilku miesięcy. Bardzo proste w obsłudze, intuicyjne narzędzie, faktycznie ułatwia wystawianie i przesyłanie faktur.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.