Forum o artykule: Zmiana warty w Eurocashu 124

Kamil.K 19.03.2018 *.user-188-33-199-205.play-internet.pl

1
Witam. Szukamy osób, które czują się pokrzywdzone przez GRUPĘ EUROCASH S.A. w związku z franczyzą Delikatesy Centrum oraz projektem Akademia Przedsiębiorczości Eurocash. Udało się dotrzeć do osób, które zainteresowały się sytuacją oraz samym projektem zorganizowanym przez Grupę Eurocash. Jesteśmy na etapie zbierania materiału dowodowego w wyżej wymienionej sprawie. Wszystkie osoby, które chciałby zabrać głos oraz opowiedzieć o swojej sytuacji prosimy o kontakt. Chcemy pokazać skalę tego problemu oraz praktyki handlowe które stosuje spółka. Na Dolnym Śląsku w Projekcie Akademia Przedsiębiorczości Grupy Eurocash z otwartych 12 sklepów pod szyldem Delikatesy Centrum został tylko jeden funkcjonujący sklep, 11 sklepów zostało zamkniętych. kontakt: Kamil Kamiński k.kaminski@interia.eu tel. 696004338 jeśli nie odbieram proszę zostawić sms.

Sarah Bishop 05.05.2018 *.localhost

4
Udało się dotrzeć do osób, które zainteresowały się sytuacją oraz samym projektem zorganizowanym przez Grupę Eurocash! Play happy wheels demo online.

SteveAustin 23.05.2018 *.165.231.161.3

17
To bardzo ciekawa sprawa. Eurocash zawsze wydawał mi się ciekawą firmą. ______________________- http://pracemagisterskieprawo.net.pl

Orchard123 14.06.2018 *.45.248.78.6

3
Many platforms and websites claim to give free Robux. Some of them contain a virus that can be harmful to your device. free robux win

Rajneesh Tripathi 14.07.2018 *.47.8.86.198

1
if you really want to obtain free robux without human verification, there are some websites which are working like a charm. free robux generator no human verification

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.