Forum: Poszukuję partnerów do utworzenia nowej sieci 1475

Marko 06.01.2004 *.mailout.tpsa.pl

Posiadam koncepcję utworzenia sieci salonów fryzjerskich i solarium, oferujących wysoką jakość usług po przystępnych cenach, przeznaczonych dla przeciętnych konsumentów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany takim tematem to proszę o kontakt (najlepiej z okolic Krakowa): marekdro@poczta.onet.pl

Fan Club Zibiego 07.01.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Koleś ty sobie lepiej przeczytaj wypowiedź Zibiego w temacie "Bardzo dobra inwestycja".

To super, że masz pomysł, ale franchising to sprzedaż SPRADZONEGO pomysłu.

A ja mam codziennie z 5 pomysłów na nowe sieci, ale nie zawracam nikomu głowy do półki jej nie stworzę...

Marko 07.01.2004 *.mailout.tpsa.pl

do: Fan Club Zibiego - Na obecnym etapie nie proponuję nikomu franchisingu ani niczego nie sprzedaję. Mój pomysł jest sprawdzony lokalnie (od kilku lat prowadzę zakład usług fryzjer-solarium) i na dzień dzisiejszy poszukuję podobnych właścicieli zakładów, którzy chcieli by na zasadzie wspólnego porozumienia ujednolicić nazwę, ofertę usługową, utworzyć wspólny fundusz reklamowy i sprawdzić jak będzie działać taka grupa. Nie obiecuję nikomu, że sukces jest gwarantowany ale w konsolidacji dopatruję się szansy na rozwój. Jeżeli ktoś z właścicieli pojedynczych zakładów fryzjerskich myśli podobnie to moja oferta jest skierowana właśnie do niego. O tworzeniu sieci franchisingowej można myśleć dopiero w przyszłości, ale przecież od czegoś trzeba zacząć.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.