Forum: franczyza Lody Marsjano - to jest zysk - gastronomia 214

Natalia Pietrzak 10.04.2018 *.host-185.129.32.198.televoice.net.pl

2
Mam przyczepę z lodami Lody Marsjano. Zarobek jest bardzo dobry mimo, że na początku miałam wiele obaw. Właściciel firmy pomógł z doborem miejsca, przeprowadził szkolenia i otrzymałam cenne wskazówki. Kolejki do mojej budki są ogromne. Jest możliwość również zostaniem ajentem, co rozważam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.