Forum: Sprzedaż ubrań z PRIMARKA w Polsce - moda 114

Angie003 11.04.2018 *.30.57.136.195.intelly.pl

1
Kilka pytań odnośnie sprzedaży ubrań z PRIMARKA w Polsce. 1. Chciałabym zorientować się czy ktoś z Was byłby chętny na zakup takiej odzieży? (osoby chętne proszę o pozostawienie komentarza "priv") 2. Co byście najchętniej kupowali jeśli znacie i lubicie rzeczy tej firmy? 3. Czy ktoś może polecić jakąś konkretną grupę na fb, na której osoby zajmujące się taką sprzedażą mogą poprzez nią również tam dokonywać sprzedaży? 4. Jeśli mielibyście możliwość kupowania produktów z Londynu poprzez moją osobę to co najchętniej? Co jaki czas chcielibyście składać zamówienia - tydzień / 2 tygodnie / miesiąc? 5. Jeżeli ktoś by miał ochotę podzielić się informacjami odnośnie takiej sprzedaży RZECZY Z LONDYNU - POLSKA to proszę o komentarz "Ja". Interesuje mnie przede wszystkim najbardziej sprzedaż odzieży damskiej, męskiej, dla dzieci, dodatków i rzeczy do domu z Primarka

Wiktoria022 30.05.2018 *.46.165.246.176

11
Priv. Nie wiem co, bo to zależy od kolekcji. Ale zawsze można obejrzeć na stronie Primarka i wybrać.

Dorota Przytocka 23.06.2018 *.94.net.igaz.net

1
Kilka lat temu mieszkałam w Irlandii. Tam też jest PRIMARK tylko nazywa się PENNY'S. Kupowałam tam wtedy ciuchy i sprzedawałam na allegro. Jak przyjeżdżałam do Polski, to też koleżanki mnie prosiły, żeby przywozić im coś z tego sklepu. To są tanie rzeczy na warunki irlandzkie, ale w Polsce to też nie majątek. Jakość średnia, choć parę rzeczy mam do teraz (ponad 8 lat), więc trafiały się lepsze. Poza tym ja tam kupowałam przede wszystkim letnie koszulki, które nie musiały być niezniszczalne, 2 sezony mi wystarczyły. A więc ja bym kupiła. Zależy też to od ceny, bo nie możesz liczyć na to, że za ciuchy z PRIMARKA ktoś zapłaci tyle ile za dobre, znane marki jak Mango na przykład. Tak naprawdę to nie jest poziom nawet H&M, ale z drugiej strony nie ma u nas jeszcze marek, które są sprzedawane w PRIMARK, wiec...

Zonia 29.08.2018 *.public-gprs370366.centertel.pl

13
Myślę, że to może się sprawdzić. Bardzo dużo moich znajomych wręcz uwielbia robić zakupy w Primarku :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.