Forum: Mieszkanie w okolicach trójmiasta - dom i ogród 41

Beata Zyźniak 13.04.2018 *.avv180.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Chcielibyśmy z mężem kupić w końcu mieszkanie. Dlatego zastanawiam się jakiego dewelopera powinnam wybrać. Dowiedziałam się, że HB Inwestycje aktualnie buduje osiedle domków szeregowych w miejscowości Banino. Strasznie odpowiada mi lokalizacja bo dwa największe miasta są może 40 minut drogi samochodem a okolica bardzo dobra, szczególnie dla rodzin . Może ktoś miał styczność z tym deweloperem i podzieli się opinią czy warto?

lolek100 13.04.2018 *.aelr195.neoplus.adsl.tpnet.pl

111
Wydaje mi się, że kiepski moment na kupno mieszkania tam. Można się przejechać. https://vindicat.pl/faq/vindicat-how-it-works/ Polecam poczytać.

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.