Forum: Agencja marketingowa - czy warto? - usługi dla biznesu 62

anulka12 11.06.2018 *.83.2.178.154

1
Jeżeli chodzi o kompleksowy marketing internetowy to mogę polecić firmę www.semline.pl . Zajmują się optymalizacją oraz pozycjonowaniem sklepu, kampanią Adwords oraz social media . Usługi przez nich świadczone są na najwyższym poziomie a obroty w sklepie zwiększają się z miesiąca na miesiąc.

tomtom 14.08.2019 *.router.webino.pl

48
Moim zdaniem warto. W takich agencjach pracują przeważnie doświadczeni specjaliści, którzy starają się zadbać o klienta oraz zapewnić mu możliwie profesjonalną i kompleksową obsługę. Jest to przy tym znacznie tańsze od zatrudnienia nowego działu we własnej firmie. Mi udało się znaleźć firmę, która doskonale nas obsłużyła i zaproponowała w korzystnej cenie pakiet wielu usług. Doradzali nam nawet w temacie newslettera.

Marek862 25.11.2020 *.109.231.6.135.koba.pl

120
Oczywiście, że warto, jeśli ktoś ma opcję skorzystania z pomocy agencji mieszczącej się w stolicy, to serdecznie polecam firmę z którą współpracuje - Agencję 4 mat. Dzięki ich pomocy moja firma dość szybko zyskała rozpoznawalność i zaczęła generować większe zyski, 4 mat to ludzie, który znają obecne trendy i wiedzą jak dobrać i jakie dobrać narzędzia do danej branży, produktów itd. Wykonują dla mnie mnie między innymi usługi merchandisingowe, pomogli przy organizacji licznych eventów oraz imprez - firma godna zaufania

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.