Forum: Agencja marketingowa - czy warto? - usługi dla biznesu 63

michalp 19.04.2018 *.095160244216.zabrze.vectranet.pl

24
Cześć, Szukając pomysłów jak mogę wypromować mój biznes i trafiłem ostatnio na taki artykuł http://szyfranci.pl/warto-skorzystac-uslug-agencji-marketingowej/ o usługach agencji marketingowych i właśnie dlatego mam do was pytanie. Czy ktoś z was korzystał z usług jakichś agencji i czy ogólnie polecacie tą formę promocji? Czy będzie to tylko strata pieniędzy? Chciałbym tylko opinie, które korzystały z tego typu usług.

Vetel 22.05.2018 *.abeo44.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Uważam, że nie powinniśmy się brać za pozycjonowanie jeśli się na tym nie znamy. Najlepiej zlecić to sprawdzonej firmie czy też agencji marketingowej. Myślę, że warto zainteresować się ofertą dostępną tutaj: [url=https://smartseo.group/]pozycjonowanie stron Smart SEO Group[/url]. Na pewno będziecie zadowoleni z pracy specjalistów.

iwago 31.05.2018 *.user-94-254-246-16.play-internet.pl

43
Oczywiście że warto :) Dobrze, żeby zajęli się tym specjaliści. Z doświadczenia polecam Agencję GreenWeb: www.greenweb.pl - w promowaniu marki w internecie są prawdziwymi specjalistami :)

dagmara22 03.06.2018 *.217.97.102.173.ipv4.supernova.orange.pl

3
Uważam, żereklama w Internecie to klucz do sukcesu. Korzystałam z pomocy https://www.aplanmedia.pl/ i nie żałuję ani jednej złotówki zainwestowanej w reklamę. Już po kwartale, moja inwestycja zwróciła się z nadwyżką :) W końcu moja firma nie jest anonimowa i trafia coraz to do szerszego grona. Dzięki Aplanmedia :)

anett12 07.06.2018 *.83.2.178.154

1
W dzisiejszych czasach reklama w internecie jest najbardziej skuteczna. Nie od dziś wiadomo że reklamodawcy częściej reklamują się w internecie niż w telewizji. Ja skorzystałem z usług agencji https://estima.group i jestem bardzo zadowolony. Przychody wzrosły o 60% a koszta kampanii zwróciły się w ciągu kilku miesięcy.

anulka12 11.06.2018 *.83.2.178.154

1
Jeżeli chodzi o kompleksowy marketing internetowy to mogę polecić firmę www.semline.pl . Zajmują się optymalizacją oraz pozycjonowaniem sklepu, kampanią Adwords oraz social media . Usługi przez nich świadczone są na najwyższym poziomie a obroty w sklepie zwiększają się z miesiąca na miesiąc.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.