Forum: Wynajem hal magazynowych - nieruchomości 20

Kamciax 25.04.2018 *.194.181.117.18

39
Cześć, Poszukuję terenu pod budowę hali magazynowej lub po prostu hali na wynajem w okolicach Warszawy. Ostatnio natrafiłem na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/mazowieckie. Podobno pomagają w negocjacjach i w dopięciu transakcji. Czy ktoś miał może okazję korzystać z ich usług ? Wybrałem już kilka ofert, muszę przyznać, że są bardzo atrakcyjne, ale w grę wchodzą dość spore pieniądze, dlatego chciałbym poznać opinię kogoś, kto miał przyjemność korzystać z tego portalu.

sunny 18.09.2018 *.localhost

10
I was recommended this website by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my difficulty. You're wonderful! Thanks! driving directions

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.