Forum: FM Group - czy to ma waszym zdaniem sens? - kosmetyki, biżuteria, upominki 49

MagikBiznesowy77 10.05.2018 *.unassigned-87.236.196.99.coolhousing.net

139
Co myślicie o FM Group. Czy to ma sens?

prawicowiec 13.05.2018 *.89-64-62-28.dynamic.chello.pl

15
Trudno powiedzieć, naprawdę. Z jednej strony, to jest na pewno rzetelna, płacąca firma... to nie jest Amber Gold, na 100%. Natomiast inna rzecz to kwestia, czy rzeczywiście będzie tak dobrze, jak niektórzy opowiadają na tych niekończących się, wesołkowatych i nieco płytkich szkoleniach... Dla mnie to takie trochę wiesz, gry hazard - jeden zarobi, inny straci, oszustwa nie ma, ale żeby popadać w przesadną rewelację to też nie bardzo. Także no... tak średnio bym powiedział!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.