Forum: tłumacz niemiecki - edukacja 47

Walgent 05.06.2018 *.aeiz134.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie przysięgłe wystarczy zwykłe ale potrzebny mi dobry tłumacz niemiecki który ogarnie trudne spersonalizowane teksty biznesowe ? jest ktoś na forum co się podejmie albo jakiś znajomy z poza forum ? oczywiście nie za darmo , z góry dzięki za pomoc.

MagikBiznesowy77 25.06.2018 *.public-gprs383380.centertel.pl

139
Dobry tłumacz niemieckiego zawsze się przyda! ___________________________ http://www.fizjoterapiapisanieprac.katowice.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.