Forum: ręczniki hotelowe - dom i ogród 60

Eltis 20.06.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

3
Witam serdecznie. Wiecie może jak wygląda kwestia wyposażenia hoteli? Np takie ręczniki hotelowe robione na zamówienie to byłoby coś, ale czy jest na to zbyt? Wejść w biznes w ciemno nie mam zamiaru, a patrząc na mapę polski widać że branża hotelowa prężnie się rozwija. A co za tym idzie, rynek wyposażenia takiego biznesu wydaje się być opłacalny.

Jola_1994 28.08.2018 *.user-94-254-159-187.play-internet.pl

31
W sumie ciężko powiedzieć, wiele hoteli zamawia ręczniki po prostu w internetowych sklepach.

Marek39 28.08.2018 *.user-94-254-157-232.play-internet.pl

29
To prawda, sam ostatnio zastanawiałem się nad zamówieniem kompletów ręczników od nich, gdyż widzę, że są doskonałej jakości, a jakość to coś, co stawiam na pierwszym miejscu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.