Forum: Psychoterapia - apteki i art. zdrowotne 21

Zeldron 20.06.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

4
Cześć, korzystał ktoś z psychoterapeuty albo był na jakiejś psychoterapii ? Mnie zanteresowała opcja psychoterapia gestalt warszawa wilanów jest to dość ciekawa metoda opierająca się na pracy z ciałem i buddyzmem zen co mnie interesuje i bardzo zastanawia, wie ktoś może coś więcej na temat takiej terapii i czy może ktoś korzystał z takiego rozwiązania ? Wydaje się bardzo korzystne dla nas i bardzo odprężające, chciałbym się wybrać na taką sesje.

Anne Dua 29.06.2018 *.localhost

3
Great! color switch game.

Severus 12.07.2018 *.77-255-76-240.adsl.inetia.pl

17
Psychoterapia powinna być według mnie przeprowadzona przez doświadczonego specjalistę i na pewno nie może ona skończyć się na jednym spotkaniu. Jeśli liczysz na profesjonalizm to radzę odwiedzić stronkę [URL]http://strefaterapii.pl/[/URL] na której znaleźć można wiele interesujących informacji.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.