Forum: Szkolenia prezentacje biznesowe - edukacja 37

orionlady 21.06.2018 *.user-94-254-140-162.play-internet.pl

1
Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem biznesu w zakresie doradztwa zawodowego w zakresie autoprezentacji, tworzenia cv, rozwoju kariery itp. Być może właśnie na zasadzie franczyzy. W międzyczasie sama rozwijam swoje umiejętności. Ostatnio byłam na bardzo inspirującym szkoleniu https://4grow.pl/szkolenia/wystapienia-publiczne-szkolenie-prezentacje-szkolenia Jestem w trakcie badania rynku w moim mieście. Czy ktoś już próbował franczyzy w tej branży i może się podzielić wnioskami ? :)

Maddiu 23.06.2018 *.80-110-69-90.cgn.dynamic.surfer.at

1
Myślę, że każda forma szkolenia i edukacji jest jak najbardziej ok. Nie ma co żałować w edukację swojej osoby bo wcześniej czy później się to zwróci. A nawet jeśli nie mamy w danym momencie pieniędzy na edukację zawsze można skorzystać z opcji darmowej jaką jest np. szkoła policealna: https://zak.edu.pl/aktualnosci/9659-szkola-policealna-alternatywa-dla-uczelni-wyzszej Uważam, że zdobycie zawodu jest obecnie bardzo cenne.

Michael Mishelle 29.06.2018 *.103.217.177.112

4
Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.