Forum: Łazienkowe dylematy - dom i ogród 48

EltonJon 21.06.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

2
Witam serdecznie. Czasem mam wrażenie że ludzie zapominają o łazience przy urządzaniu domu, czy mieszkania. W moim mieszkaniu jest mała łazienka ale postarałam się żeby zmieściło się tam wszystko co trzeba. Udało mi się ogarnąć sporo ciekawego wyposażenia z i jestem bardzo zadowolona z t ego. Łazienka jest w jasnych kolorach. Mam prysznic typu walk-in i podwieszane meble łazienkowe tylko na pralkę już mam mało miejsca, ale jakoś tam się zmieściła. A u was jak to wygląda? Przywiązujecie uwagę do tego pomieszczenia?

Anne Dua 29.06.2018 *.localhost

3
Thanks ! ludo king online

zuzia.gola 20.07.2018 *.178235182054.unknown.vectranet.pl

50
Ja też starałam się ładnie urządzić łazienkę, mam trochę miejsca dlatego zainwestowała w niby przedpokojową konsolę [url]http://meblarnia.com.pl/p/1528/595/biala-konsola-do-przedpokoju-mari-2m--konsole.html[/url] ale świetnie wtopiła się w styl łazienki i wykorzystuje ja jako poręczna szafkę na ręczniki i moje kosmetyki

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.