Forum: Łazienkowe dylematy - dom i ogród 50

Patrycja Kupka 26.08.2018 *.89-70-18-224.dynamic.chello.pl

3
No pierwsze co przy przeprowadzce zwróciliśmy uwage z mężem własnie na łazienke. Wiadomo kupowaliśmy tak artykuly by wystarczylo na wszytsko i by sie wmiarę zmieścić. Udało się nam dużo rzeczy kupic do łazienki w promocji. Z mojejs trony polecam też armaturę łazienkową z Armatury Kraków KFA . Mają bardzo duży wybór baterii. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny są takie umiarkowane a produkty bardzo dobrej jakości ;)

Wiktoria022 23.12.2018 *.212-7-222-138.lukman.pl

11
Ja ostatnio kupowałam płytki do łazienki w bellamica i też mieli śliczne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.