Forum: Optyk - apteki i art. zdrowotne 23

Elur 22.06.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

11
Jak bardzo opłaca się otwarcie wirtualnego optyka? Sprzedaż soczewek aktualnie rośnie w siłę, wystarczy spojrzeć na Soczewki.net. Jak wiadomo monopol nie jest dobry to i konkurencja by się przydała. I siebie widzę w tej roli. Tylko wydaje mi się to biznesem wysokiego ryzyka, bo jednak zaopatrzenie muszę mieć w momencie otwarcia a nie wiadomo czy to się sprzeda. Po za tym one też mają swój termin ważności. W takim razie jak podejść do tego tematu? Kawałek tego tortu mógłby należeć do mnie :)

Marek862 25.07.2018 *.130.180.198.226

90
z tego co wiem to firma clavam posiada dobry sprzęt

maitrishah 02.11.2018 *.116.72.24.34

29
Your blog is great. I read a lot of interesting things from it. Thank you very much for sharing. Hope you will update more news in the future free gift code generator and free gift codes generator and free gift codes generator

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.