Forum: Optyk - apteki i art. zdrowotne 21

Elur 22.06.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

10
Jak bardzo opłaca się otwarcie wirtualnego optyka? Sprzedaż soczewek aktualnie rośnie w siłę, wystarczy spojrzeć na Soczewki.net. Jak wiadomo monopol nie jest dobry to i konkurencja by się przydała. I siebie widzę w tej roli. Tylko wydaje mi się to biznesem wysokiego ryzyka, bo jednak zaopatrzenie muszę mieć w momencie otwarcia a nie wiadomo czy to się sprzeda. Po za tym one też mają swój termin ważności. W takim razie jak podejść do tego tematu? Kawałek tego tortu mógłby należeć do mnie :)

Marek862 25.07.2018 *.130.180.198.226

66
z tego co wiem to firma clavam posiada dobry sprzęt

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.