Forum: biżuteria dla każdego - kosmetyki, biżuteria, upominki 47

Elur 25.06.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

10
Cześć. Zauważyliście że ciężko znaleźć fajną biżuterię, tym bardziej, że jak jest się dość wybrednym. Pierścionek zaprojektowałam sobie sama, ale niestety projekt bransoletki przekracza moje możliwości, a marzy mi się jakaś ładna na co dzień. Kiedy tylko mam czas, przegrzebuję internet, ale wszędzie to samo - srebrne bardzo ozdobne, jak na imprezę, albo do charmsów i te paskudztwa z koralików. Przydałoby się więcej takich miejsc z gustowną biżuterią. Sądzicie że da się na tym wzbogacić?

Anne Dua 29.06.2018 *.localhost

3
Great! bloons tower defense 5 full game.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.