Forum: księgowość internetowa - doradztwo i księgowość 29

Likomar 27.06.2018 *.ado32.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Cześć, interesuje mnie księgowość internetowa , wiecie może czy są jakieś firmy które zajmują się księgowością online ? bo jednak zdecydowaliśmy że taka forma księgowości będzie odpowiednia do mojej spółki i tak wszystko mam już praktycznie na zasadzie b2b w firmie dlatego taka forma ksiegowości będzie idealna dla mnie. Możecie coś polecić, ktoś coś wie ? Dowiem się chętnie co i jak

Dor Kra 09.07.2018 *.host-176-221-123-133.dynamic.mm.pl

1
Popatrz na tax care. Sprawdzona firma, od lat na rynku, ja sama od 3 lat korzystam. Bez większych problemów. Mają sporo dodatkowych pakietów. No i cenowo też to bardzo korzystnie wypada.

Pasacik1422 31.07.2018 *.d11163.artnet.gda.pl

4
Mój znajomy korzysta z usług firmy tax experts. Oferuje ona tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą zamieszczoną na stronie internetowej, bo to nic nie kosztuje, a może właśnie tego szukasz. Są oni od kilku lat na rynku.

alicja458 20.09.2018 *.80-110-85-182.cgn.dynamic.surfer.at

2
Ja osobiście od jakiegoś czasu lubię móc jak najwięcej rzeczy załatwić w jednym miejscu, stąd też pomysł aby założyć konto firmowe i mieć całą obsługę księgową w jednym miejscu: https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-uproszczona/fakturowanie Jest to dla mnie wygodne bo oszczędza mi sporo czasu a jak wiemy czas to pieniądz.

enable 21.09.2018 *.103.72.84.239

14
This is also a very good post which I really enjoy reading. It is not everyday that I have the possibility to see something like this xapiaadinatismatos

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.