Forum: Jaki sklep z meblami kuchennymi - dom i ogród 50

Wandzia80 19.07.2018 *.host-85-202-152-60.sta.tvknaszapraca.pl

3
Niebawem będę wymieniała meble w kuchni i zastanawiam się, gdzie i jakie meble kupić. Zależy mi raczej na klasycznych i funkcjonalnych w jasnych kolorach. Do tego aby były dobrej jakości i posłużyły mi ładne kilka lat.

KazimierzKursa 30.08.2018 *.public-gprs367453.centertel.pl

16
A ja polecam pomyśleć o meblach kuchennych na wymiar

Klara1 04.09.2018 *.public-gprs378985.centertel.pl

10
Też mi się wydaje, że takie meble na wymiar wykonane u sprawdzonego stolarza będą dobrym wyjściem ;)

Gus!a 19.11.2018 *.apn-5-60-158-94.dynamic.gprs.plus.pl

73
Najczęściej teraz ludzie stawiają na meble na wymiar.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.