Forum: Imprezy dla dzieci - edukacja 41

boniro 23.07.2018 *.ip-121-155-78-209.insite.pl

1
Witajcie, Jestem animatorem imprez dla dzieci i tematem przewodnim najbliższej imprezy ma być chemia, czyli jakieś mieszanie, bańki mydlane z probówek itp, to są moje początkowe pomysły, może wiecie co mógłbym jeszcze dołożyć użyć, żeby bardziej ją urozmaicić znalazłem już kilka rzeczy na https://sklep.bio-space.pl/produkty/plastiki-laboratoryjne,2,2 żeby dzieciaki miały styczność z prawdziwym sprżętem, licze na pomoc i z góry dzięki

Dave Gerber 10.08.2018 *.23.81.56.107

1
Universities should be bulwarks for free speech and the exchange of ideas. I've seen on domyhomework information about it

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.