Forum: Jaki impregnat do impregnacji kostki brukowej ? - dom i ogród 62

Elur 24.07.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

11
Jak w temacie: jaki impregnat polecilibyście do impregnacji świeżo położonej kostki brukowej? Po położeniu kostki brukarz mówił, żeby koniecznie miesiąc po położeniu, zakupić dobrej jakości impregnat na kostkę brukową i ją zakonserwować. Sęk w tym że nie powiedział czego konkretnie mógłbym użyć. Może najlepiej będzie się w takiej sytuacji skontaktować z kimś od producenta kostki?

Anna Howze 07.08.2018 *.localhost

25
Hi guys, your blog' s design is simple and clean and i like it. Greets! 192.168.l.l

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.