Forum: Wady franchisingu dla franchisodawcy

26.04.2002
niezadowolony
*

taki układ jest do dupy

26.04.2002
martin
*

a dlaczego ???

26.04.2002
Michał
*

Jakby wiedział, to by napisał. Taki wieczny malkontent.

20.11.2004
wypowiedzi: 19
*.98.57.1

Marudzą ci któży tyle wiedzą ile zjedzą....

20.11.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przyjacielu sly.sly
Możesz się zacząć liczyć z zablokowaniem konta po niedzieli
jeżeli redakcja ciebie polubiła to najłagdoniejsza kara bedzie usuniecie tego wpisu
proszę pomyśl najpierw zanim cos wpiszesz

20.11.2004
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lepiej dać mu bana na miesiąc to może nie będzie taki przemądrzały i chamski.
Pozdrowionka

21.11.2004
wypowiedzi: 19
*.98.57.1

och...trafiłem na wrażliwych...serdecznie przepraszam! wykluczenie mnie z forum nie wyżądzi mi znaczącej krzywdy za to będzie dowodem na waszą obłude i zawziętość! wolności wypowiedzi jaką mi zagwarantowano nie wykorzystuje przeciwko konkretnym osobom a raczej przeciw modelowi pewnych zachowań i postaw ...ale wy tego nie rozumiecie.....delatego pozdrawiam i znikam ...nie chcąc juz rozdmuchiwać tak płytkiego tematu.

21.11.2004
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

I dobrze, jednego zarozumiałego mniej co ma jakiś mierny interesik, a myśli (jeśli myśli), że pozjadał wszelkie rozumy. Pozdrowionka.
PS. Mój GG: 247049 jeśli coś do mnie.

21.11.2004
wypowiedzi: 19
*.98.57.1

SZANOWNY PANIE MAGIK....JESLI NIE WYSTARCZYŁY PANU MOJE PRZEPROSINY TO MYSLE ŻE NIE TAKIE FORUM PAN WYBRAŁ.....CHĘTNIE POSŁUCHAŁBYM PAŃSKIEJ ARGUMENTACJI CO DO "ZA I PRZECIW FRANCHISIG'OWI" ALE JEŚLI CHCE PAN ZAMIESZCZAĆ WYŁĄCZNIE WYPOWIEDZI DOTYCZĄCE MOJEJ OSOBY TO ZAPRASZAM NA GG...NUMER PAN JUZ ZNA.DO ZOBACZENIA...MYSLKE ZE TE ZŁOSLIWOŚCI DA SIE ZAMIENIĆ JESZCZE NA SZCZERĄ I PRZYJACIELSKĄ ROZMOWE....POZDRAWIAM PANA I INNYCH "FRANCZYZOWCÓW"(JEŚLI OCZYWIŚCIE PAN DO NICH NALEŻY)....

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.