Forum: nadruk na odzieży roboczej - moda 108

Elur 01.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

10
Gdzie kupujecie odzież roboczą? Niedawno założyłem firmę i myślę, że przydałoby się nabyć odzież firmową, a nie żeby każdy w swoim przychodził. Dobrze jakby dało się dać własny nadruk na odzieży roboczej co by się odróżniali. Jednym słowem jest potrzebny sklep lub inny punkt (może być przez internet), w którym zamówię dobrą odzież z własnym nadrukiem. Znacie takie miejsce?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.