Forum: Master franchise - poszukuję poważnych ofert 1475

TRU 15.01.2004 *.north-fish.intermedia.com.pl

Poszukuję poważnych ofert franchisingowych typu master, lub wyłącznych licencji na kraj. Szczególnie interesuje mnie gastronomia. Otwarty jestem na wszystki inne ciekawe pomysły. Pozdrawiam.

roob 21.01.2004 *.north-fish.intermedia.com.pl

Może North Fish? Wydaje mi się, że ta sieć ma szansę powodenia, a istnieje możliwość przejęcia Master Licencji. Pozdrawiam.

Anonim 19.02.2004 *.north-fish.intermedia.com.pl

Subway w Polsce chyba niewiele ma wspólnego poza znakiem i menu z amarykańskim. Może da się przejąć master franchise bezpośrednio stamtąd?

Master 18.05.2004 *.jz209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam. Zapraszam TRU do kontaktu mailowego: arcor@arcor.pl Mam parę ciekawych pomysłów na licencję master w Polsce - również w branży gastronomicznej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.