Forum: Sprzęt do knajpy - gastronomia 181

Elur 06.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

11
Zauważyłem że patelnie gastronomiczne mają teraz mega duże wzięcie, coraz więcej lokali chce się profesjonalnie zaopatrywać w sprzęt grzejący. Jak duża może być konkurencja na tym rynku?

Severus 20.09.2018 *.77-255-79-146.adsl.inetia.pl

18
Akurat konkurencja jest taka sobie, bo mało który sklep jest w stanie zaoferować wyposażenie wysokiej jakości. Jeśli jednak liczysz na coś naprawdę solidnego, to postaw przede wszystkim na sklep Qgast - na [URL]https://qgast.pl/kategoria/garnki-i-patelnie/[/URL] kupisz solidne garnki i patelnie.

piko44 02.10.2018 *.apn-46-169-179-67.dynamic.gprs.plus.pl

34
Dobrej jakości meble gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej dostaniecie w http://jugema .com.pl/ To producent, więc i wybór jest dobry i cenowo tak samo w porządku. W ofercie są m.in. zlewy, stoły robocze, okapy, bemary czy szafy. U nas wszystko dobrze się sprawdza, meble są bardzo dobrej jakości i długo już nam służą.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.