Forum: Sklep z częściami do samochodów ciężarowych - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

adamtkocz 21.08.2018 *.ip-89-161-78-58.tel.tkb.net.pl

10
Witajcie, jeżeli ktoś z was myślałby nad otwarciem własnego sklepu z częściami do samochodów ciężarowych, myślę że za wzór można stawiać Sklep Komtek. Jego wyposażenie robi wrażenie. Wielokrotnie robiąc u nich zakupy, nigdy nie spotkałem się z problemem niedostępności części. Dodatkowo nie zamykają się tylko na jedną działalność, bo w ofercie mają m.in. materiały cierne dla przemysłu. Warto brać z nich przykład, przy rozważaniu nad modelem biznesowym.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.