Forum o artykule: Organizacja stanowiska pracy 1574

Patrycja Kupka 26.08.2018 *.89-70-18-224.dynamic.chello.pl

3
Bardzo ważnym elementem w pracy biurowej i nie tylko. Bo również na hali przemysłowej itd. bardzo ważne jest oświetlenie. Jeżeli jest złej jakości, wtedy tez przychodzimy zmęczeni do domu. Wiadomo ,że i tak jesteśmy zmęczeni po 8h, ale zauważcie , bola często też was oczy. U nas problem zniknął, po tym jak wymieniono w firmie oświetlenie na lampy firmy Trilux . Bardzo polecam bo raz: że dzięki technologii, która jest tutaj zastosowana, nasze oczy się nie męczą tak oraz ze wzgledu na energoszczędność. pozdrawiam

huski 29.09.2018 *.host-176-221-120-241.dynamic.mm.pl

17
Jako menadżer możesz korzystać z różnego rodzaju wsparcie informatycznego w zarządzaniu pracownikami, np. systemy ERP i moduły odpowiadające za te funkcje. Są również inne rozwiązania wspierające takie funkcje, jak rejestracja czasu pracy https://hatpol.pl/kontrola-czasu-pracy-pracownikow-guardlight-p-278.html

chrusciok 20.10.2018 *.public-gprs631080.centertel.pl

2
Warto mieć stały kontakt do dostawcy materiałów biurowych. Dzięki temu możemy liczyć na atrakcyjne zniżki i rabaty. W dzisiejszych czasach zakupy akcesoriów biurowych odbywa się głównie przez internet. Tradycyjne hurtownie nie są już popularne, skoro w internecie możemy mieć większy wybór i niższe ceny. W sklepie https://eofficemedia.pl nie płacimy za dostawę zamówienia powyżej 200 złotych. A duże zakupy premiowane są rabatami.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.