Forum o artykule: Nauka jazdy: Jazda po kasę 59

Filip Grega 22.09.2018 *.public-gprs409303.centertel.pl

1
Otwarcie i prowadzenie OSK w dzisiejszych czasach nie jest proste. W artykule przedstawiono sporą cześć formalnych kryteriów jednak aby OSK zafunkcjonowało na danym rynku konieczne jest również odpowiednie badanie, prawidłowo przygotowany proces promocji oraz sporo doświadczenia zarówno w poszukiwaniu środków jak i obniżaniu kosztów i to w taki sposób aby zachować jak najwyższa jakość szkolenia. Od lat zajmuję się prowadzeniem, administrowaniem oraz wsparciem pzy otwieraniu OSK. Zapraszam do współpracy! http://filipgrega.pl/zarzadzanie-osk

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.