Forum: Tłumacz medyczny - edukacja 47

Zaliters 03.10.2018 *.host249.164.rako-lan.pl

1
Cześć, potrzebny jest mi tłumacz medyczny włoski który mi przetłumaczy parę tekstów z włoskiego, najlepiej firma specjalizująca się w tym języku bo te teksty są bardzo ważne i muszą być profesjonalnie przetłumaczone.

Anna Martin 11.10.2018 *.139.ip-54-37-18.eu

1
Medicinal is an expansive stage, there are different specializations inside the therapeutic office that should be considered. Sociology essay writing service The restrictive proportions of execution and quality must be controlled in interpretation work in any field, they are of supreme consideration in the field of restorative interpretations.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.