Forum: Szukam informacji o Eurotel 1475

mer 04.02.2004 *.proxy11.is.net.pl

Szukam informacji na temat współpracy z firmą Eurotel. Po kiepskich opiniach na temat Telehita jestem ciekaw opini na temat Eurotela.
Jestem zainteresowany działalnością w tej branży. Proszę o opinie.

rex 05.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

telehit nie jest kiepską firmą tylko wydaje mi się jak wielkość firmy jest źle zarządzany,a eurotel chyba jest firma regionalną, i skupił się na głównym kierunku czyli sprzedaży aktywacji i oferty tak tak i tgo asortymentu u nich nie brakuje mam kuzyna z kartuz który prowadzi serwisy i jest zadowolony z współpracy

rex 05.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

jeżeli jesteś z Pozania to nie zastanawiaj się bierz telehit bo nie bedziesz musiał jedzić daleko będziesz miał agenta blisko

mer 06.02.2004 *.proxy.zicom.pl

Dziękuję za informację. Co do działania Eurotela tylko w regionie to muszę się chyba nie zgodzić do końca bo wg. informacji na ich stronach www to swoje punkty mają w całym kraju. Proszę o dalsze opinie.

misio 17.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

najlepiej spytaj sie innych agentów tej sieci oni maja wiedze i mogą ci pomóc bo ja działam w idei i tak włąśnie zrobiłem najpierw zapytałem się agentów a potem działałem

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.