Forum: Targi i brak informacji ? 1475

Smugar 04.02.2004 *.254.zapol.proterians.pl

Zbytnio nie rozumiem PR Profitu.
Firma zawsze przedstawiała się jako promotor franczyzy w Polsce jako podmiot, który nie zawsze działa na rynku tylko do odniesienia sukcesu finansowego - choć na tą chwilę pozostał monopolistą informacji dla biorców a zawartość magazynu w stosunku do ceny pozostawia wiele do życzenia – a tu taka „gafa” brak informacji, iż konkurencja nie śpi i zamierza zorganizować targi franchisingu w Warszawie pod koniec lutego 2004.
Czekałem na wiadomość od grudnia, kiedy to oficjalnie organizator podał informację, iż zorganizuje taką imprezę i do dnia dzisiejszego niestety nie było mi dane przeczytać o powyższym w portalu zajmującym się tematyką franczyzy.
Wiem, iż tłumaczeniem może być, iż do tej pory wielokrotnie zapowiadano takie imprezy i niestety z braku wystawców nie odbyły się, ale skoro nie mogą Państwo połączyć sił (do czego defakto skłania biorców i dawców franczyza) jako organizatorzy to mamy wspólny kłopot i w dalszym ciągu ilość wystawców będzie taki jak 2003 r w W-wie a impreza będzie podsumowana jako sukces ponieważ w ogóle się odbyła.

Targi są przełożone odbędą się prawdopodobnie 11-12.09.04 i myślę że pomogą Państwo chociaż medialnie organizatorom oraz zauważą że to forum dla każdego dawcy, również jest źródłem informacji – iż takie imprezy mają sens – ale wpierw od Szanownej Redakcji powinna pochodzić chociaż malutka wzmianka.
Pozdrawiam
Smugar

Info o targach http://dd.tradepress.com.pl/default.asp?thdid=5008

Franczyzodawca 04.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Te targi to przecież całkowita kompromitacja. 12 tysięcy za stoisko!!!

Nie dziwię się, że się nie odbędą.

Organizator powinien zainwestować w rynek, a nie chcieć zrobić skok na kasę!!! Oczekuję niskich cen i gratuluję organizatorom dobrego samopoczucia.

Redakcja 05.02.2004 *.www.profitsystem.pl

263
Drodzy Czytelnicy!
Zasadą każdej redakcji jest nieinformowanie o czymś co nie ma miejsca. Tu chodzi o naszą wiarygodność. Od każdych organizatorów targów franchisingowych należy oczekiwać, że zadadzą sobie przynajmniej tyle trudu, aby informować nas o ich imprezach.
Reklamowaliśmy seminarium organizowane przez Biznes Warszawski, reklamujemy teraz konferencję organizowaną przez Marcus Evans. I będziemy nagłaśniać wszystkie PROFESJONALNE imprezy.

pasikonik 05.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Zawsze, kiedy odzywają sie głosy krytyczne wobec Profitu, to wiadomo, że znów jakaś konkurencja z nimi przegrała. Nie zdziwię się, jeśli Smugar jest pracownikiem firmy, która odwołała ostatnio swój brdzo drogi pomysł targów w lutym. Zabrakło chętnych na malutkie stoisko za kilkanaście tysięcy? Nikt nie chciał informować o pomyśle, który od początku wydawał się przegrany? No jaka szkoda... Ja rozumiem PR Profitu: ponieważ oni akurat robią duzo za darmo dla środowiska: obszerny darmowy portal, prezentacje Raportu z rynku itp. nie dziwię się, że nie informują o firmach-amatorach, które chcą zrobić jednorazowy skok na kasę wystawców. W ten sposób chronią rynek przed nieudanymi targami. A było już ich niemało. Z drugiej strony jednak oczekuję, że takie targi czy salon franczyzy odbędą się w tym roku (najlepiej, zeby firmowało to całe środowisko i żeby takie targi były tylko jedne a dobre). Ponieważ chwalę tu Profit, oczekuję, że do takich targów przyłożą rękę i cena za stoisko będzie atrakcyjna.

targowiczanin 05.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Kochani Smugar i pasikonik: zamiast się kłócić, przeczytajcie o tegorocznych targach na podstronie POF na portalu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.