Forum: Lancome

06.02.2004
AGATA
*.internetdsl.tpnet.pl

Mam prośbę - czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Chcę otworzyć salon kosmetyczny Lancome - ale nie wiem z kim mam sie skontaktować? Kto zajmuje się licencją tej firmy na Polskę? Pozdrawiam.

09.02.2004
Anonim
*.qdnet.pl

Agato,
spróbuj zadzwonić do L'Oreal Polska, który jest dystrybutorem tej marki w Polsce tel. 022/6760100 i poproś np. o rozmowę z Brand managerem marki Lancome, może on będzie Ci w stanie pomóc.
Pozdrawiam
Maja

10.02.2004
AGATA
*.internetdsl.tpnet.pl

Bardzo dziękuję za pomoc - na pewno zadzwonię - może akurat :o)
A tak w ogóle co sądzicie o otwarciu salonu kosmetycznego Lancome?

18.02.2004
dodo
*.8.179.146

Może być ciekawe, ale nie wiadomo za ile ta przyjemność

18.02.2004
lolek
*.8.179.146

Słuchaj Dodo jak nie masz ze 150 tys to odpadasz

18.02.2004
Anonim
*.qdnet.pl

Agato,
nie orientuję się, jakiego rzędu może być kwota za licencję, i czy jest to wogóle możliwe obecnie w Polsce. Na pewno musi być to prowadzona na bardzo wysokim poziomie, co oznacza duże kwoty na rozpoczęcie działalności. Lokalizacja powinna być w dużej aglomeracji, gdzie klientki mogą i chcą sobie na to pozwolić, myślę tu - poza Warszawą o Poznaniu, Gdańsku, może Krakowie czy Katowicach. Domyślam się, że Lancome będzie bardzo wymagającym partnerem, bedziesz musiała spełniać wymogi realizacji obrotów, oczywiście poza tymi jakościowymi. Wydaje mi się to dosyć ryzykowne, bo procent osób mogących sobie na to pozwolić spada.
Pozdrawiam, ciekawa jestem wyników rozmowy z L'Orealem...

19.02.2004
hawek
*.8.179.146

ups

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.