Forum: franchising to "badziewie" 1475

poq 18.09.2004 *.bxh134.neoplus.adsl.tpnet.pl

MiWi proszę daj mi przykłady. Jeżeli to prawda co piszesz to chętnie zweryfikuję moje opinie i będę ZA. Podaj mi punkty Frenszyzny, gdzie inwestycja rzędu np. 60 tys zł przynosi zyski a właściciel jest zadowolony. Najlepiej jeżeli będzie to województwo śląskie. Osobiście to sprawdzę i przeproszę za moje negatywne opinie.
Teraz słowo do redakcji franchising.info.pl. Chciałem wam pogratulować tejże strony internetowej. Jest ciekawa, a forum wciągnęło mnie na jakieś 7 godzin. Mam nadzieje, że na Franchisingu nie poprzestaniecie. Wierzcie mi że w Polskim internecie jest bardzo mało stron poświęconych "small biznesowi". Jeżeli rozwiniecie swoją stronę na "małe przedsiębiorstwa" i ich problemy, stworzycie forum gdzie będą mogli wypowiedzieć się ludzie prowadzący taką właśnie działalność (w Polsce stanowi ona około 70 %) to jestem pewien że odniesiecie wielki sukces i będziecie bardziej znani w całej Polsce. Pozdrawiam.
poq@interia.pl

Ziggy 12.10.2004 *.bcb157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się częściowo z Poq'iem, ale uważam, że fr. nie jest żadnym badziewiem. O sukcesie zaś decydują: wybór partnera, lokalizacja itd. - nie chcę się powtarzać. Natomiast znane jest na pewno wszystkim pojęcie efektów skali, które mają bezpośredni wpływ na wielkość osiąganych zysków. Krótko mówiąc wszystkie interesy należy prowadzić z głową. Celowo użyłem kilka skrótów myślowych, ponieważ większość uczestników forum zapewnia o wysokim poziomie IQ.

Magik 04.11.2004 *.bof158.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cześć tym, co są zawiedzeni,
Jestem biorcą, franszyzy spożywczej i współpracuje już z dawcą od dwóch i pół roku.
Ta współpraca pozwoliła mi na zmianę spojrzenia na franszyzę, jestem bardzo zadowolony z wyników, które osiągam w tym programie i jest to jedyny system, w którym to dawca jest zainteresowany osiągnięciem prze zemnie pełnego sukcesu dla tego, że jego prowizja zależy od dochodu mojego biznesu gdyż opłata franszyzowa wynika z zysku naszej wspólnej działalności. Jak dotąd nie spotkałem się z podobnym systemem w Polsce, choć jest on znany na świecie. Wiele by o tym pisać, ale każdemu zainteresowanemu udzielę wszelkich informacji. Mój GG: 247049
PS.
1. ATUTY FRANSZYZY
• BAZA TOWAROWA O NAJWIĘKSZEJ ROTACJI TOWARÓW
• DŁUGIE TERMINY PŁATNOŚCI
• SZEROKA OFERTA ODPOWIEDNIO DOBRANA DO REGIONU
• DOSTAWY TOWARU LOCO SKLEP W CENIE TOWARU
• NAJNIRZSZA CENA TOWARU NA RYNKU
• WYMIANY NIEROTUJĄCEGO TOWARU
• WSPARCIE REKLAMOWE
• WŁAŚCIWA EKSPOZYCJA I ROZMIESZCZENIE TOWARU
• KSIĘGOWOŚĆ I KADRY
• SZKOLENIA
• ZWIĘKSZONA PŁYNNOŚĆ FINANSOWA – DYSCYPLINA FINANSOWA
• MAŁA LICZBA WYBRANYCH DOSTAWCÓW
2. JAKIE DAJE ATUTY WSPÓŁPRACA
• DAJEMY WŁAŚCIWĄ MĘTALNOŚĆ
• POMAGAMY REALIZOWAĆ TWOJE PLANY
• DAJEMY WSPÓŁPRACE W „PEŁNI” /PEŁNA DYSKRECJA/
• POMAGAMY REALIZOWAĆ ROZWÓJ TWOJEJ WŁASNEJ SIECI SKLEPÓW
• EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM PRZEZNACZONYM NA PROWADZENIE BIZNESU I
CIĄGŁE PODNOSZENIE KWALIFIKACJI
I ja to wszystko mam i realizuje. Pozdrowionka

gastronom 29.12.2004 *.217.96.28.216

Widze ze dyskusja juz sie zakonczyla na tym forum, szkoda. Ciekawy temat, choc mnie troche denerwuje, dlaczego sadzicie ze frenczyza to badziewie? Nie chce nikogo tutaj urazic ale czego mozna sie spodziewac inwestujac dwie, trzy srednie krajowe?? Np w rozprowadzanie prasy, moze i rentowne ale zarobki proporcjonalne do wkladu. Uwiezcie mi na franczyzie mozna zarobic!!! Ja jestem tego dowodem!!! Oczywiscie zdarzaja sie zlodzieje i oszusci ktorzy zarabiaja kosztem innych ale i sa tez takie sieci gdzie wlasciciele zakladajac swoj biznesik pewnie nie mysleli o frenczyzie. Teraz zarabiaja i na swoich punktach i na biorcach.
Ps.
Skad ludzie u Was tyle pesymizmu.
No i bym zapomnial, na Slasku jest siec ktora zarabia
Pzdrawiam wszystkich serdecznie a zwlaszcza optymistow

Streamers 30.12.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Witam
Moze zdradzisz gastronom na czym sie tak zarabia? podaje maila streamers@o2.pl

szukampomysłu 04.01.2005 *.xdsl-2879.zgora.dialog.net.pl

6
Witaj gastronom. Jestem zainteresowany inwestycją w tejże branży. Będę Tobie wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, rady. Dość (moim zdaniem) ciekawie wyglada oferta "Tivoli" - jaka jest Twoja opinia?
Pozdrawiam - jerome-1@wp.pl > gg 3488183

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.