Forum: Starbucks 1483

micdep 04.11.2003 *.d154-5-51-92.bchsia.telus.net

No i zaczyna sie. Jak do nich pisalem to mi odpisali ze o Polsce nie mysla a tu taka informacja. Moze bede musial im o tym przypomniec. Ale czy oni nie maja nas w d... !!

AGA 06.02.2004 *.bk42.internetdsl.tpnet.pl

A czyj est mozliwe zeby ktoś mi podał kontakt odnośnie otrzymania licencji na otwarcie kawiarni Strbucks'a? dziękuję z góry. Uwielbiam ich kawę! - rewel;acja! :o)

Aga 11.02.2004 *.bk42.internetdsl.tpnet.pl

Co sądzicie o tej kawie? czy Polacy by ją kupowali? czy nie byłaby za droga jak na nasze warunki? Myslicie , że to dobry biznes?

Anonim 11.02.2004 *.NAT-3.autocom.pl

I czy to ma jakieś znaczenie ? ponieważ podobno starbucks prowadzi wszystkie jednostki jako punkty własne.

Aga 12.02.2004 *.bk42.internetdsl.tpnet.pl

A to jestem zaskoczona. Nie wiedziałam, że nie można otworzyc ich punktu na zasadzie licencji. Ok, dzięki za informację. A tak w ogóle bardzo lubię ich kawę i nie moge się doczekać jej w Polsce. Pozdrawiam.

Grześ 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

Nie nieprawda. Starbucks przynajmniej za granicą otwiera franszyzę. Nie wiem jak jest w Polsce. Najlepiej do nich zadzwonić.

Jacek 17.02.2004 *.north-fish.intermedia.com.pl

Już kilka firm w Polsce miało ochotę na Starbucksa. Wiem, że próbuje Kolporter. Wcześniej nieudane próby czynił Easbridge, właściciel między innymi Zary, Galerii Centrum, Espritta... Jeśli wiecie Państwo coś więcej o Starbucks w Polsce to bardzo proszę się podzielić. To rzeczywiście ciekawa firma.

erti 19.02.2004 *.217.8.179.146

Jak przestanie zarabiać oda licencję biorcą

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.