Forum: Czy na tych polach golfowych da się zarobić?

12.02.2004
Luk
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Licencje master - Compac Golf
Co myślicie, czy to może chwycić w naszym kraju? Czy ktoś się bardziej interesował tym tematem?

17.02.2004
Golfista
*.stnet.pl

Stary ile na to trzeba kasy. Pole golfowe to przecież majatek.

17.02.2004
Luk
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę o zakupie licencji master - Compac Golf, czyli projektowanie pól, doradzanie inwestorom itp. Te pola zajmują mało miejsca (od 3 do 8 hektarów), powinny nimi być zainteresowane hotele, pensjonaty itp.

17.02.2004
Anonim
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na pola golfowe, swego czasu mozna było dostac dotacje z UE, bo było to traktowane jako działalność związana z rolnictwem !

18.02.2004
fred
*.8.179.146

Ten golf to ciekawe zajęcie ale w Polsce to jeszcze musi trochę wody w Wiśle upłynąć aby ludzi było stać na tak drogi sport.

18.02.2004
Luk
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Golf nie jest taki drogi jak się powszechnie uważa, no i aby osiągnąć sukces trzeba wchodzić w temat z wyprzedzeniem, bo jak już będzie bardzo popularny to chyba zbyt późno na zrobienie dobrego interesu.

18.02.2004
Look
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

luk jak masz dojścia i kase to sie nie zastanawiaj, bo moze byc za późno.

19.02.2004
erti
*.8.179.146

to cóż grajmy w golfa

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.