Forum: Targi Franchisingowe w Warszawie

13.02.2004
Jaceks
*.internetdsl.tpnet.pl

Przeczytałem w gazecie DetalDziś,że 21-22lutego organizowane są targi franchisingowe w Warszawie może ktoś wie gdzie się dokładnie odbywają te targi? Proszę o informacje.

13.02.2004
targowiczanin
*.waw.pl

Te targi się nie odbywają. Z powodu szalonych cen będących próbą skoku na kasę franczyzodawców zostały odwołane. Nikt nie chciał kupować tam stoiska.

15.02.2004
mango
*.walbrzych.sdi.tpnet.pl

Zdaje sie ze Franchising to sila piramidy.
Wplac kase, bo od nas tez ssaja :)
Jak beda targi to napiszcie na forum :)

17.02.2004
Klara
*.stnet.pl

Byłam kiedyś na targach w pałacu Kultury. Nic ciekawego.

19.02.2004
erti
*.8.179.146

A ja uważam, że było mało wystawców ale konkretnych

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.