Forum: Podobno Redan takze chce rozwijać siec franchisingową. 1483

Marek 14.02.2004 *.c3.elektron.com.pl

Wyczytałem na stronach firmy REDAN o planch rozwoju firmy na zasadzie franchisingu. moze ktoś słyszał więcejna ten temat

Krzysiek 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

Czytałem że chcą otwierać sklepy i że będą naśladować w jakimś zakresie strategię innych firm z branży. Moze więc i pojawi się franchising. Ale nie znalazłem jak dotąd informacji potwierdzającej wchodzenie we franchising.

ejko 19.02.2004 *.217.8.179.146

Ja też nic nie mogę znaleźć

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.