Forum: Prosze o info 1477

Mariossss 16.02.2004 *.cj18.internetdsl.tpnet.pl

Czy wie ktos może ile kosztuej metr kwadratowy wynajecia powierzchni handlowej w nowo wybudowanej galerii handlowej (zlokalizowanej w centrum) w miescie okolo 100- 200 tys, pytam poniewaz zaproponowano mi cene ale wydaje mi sie za droga, prosze o pomoc

dreg 21.02.2004 *.ah94.neoplus.adsl.tpnet.pl

W Koszalinie np. 80-100zł/m2

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.