Forum: Filtry do wody. Sprzedaż oraz serwis ????? 1475

Niki 22.02.2004 *.pcp404170pcs.mntcrm01.md.comcast.net

Co sadzicie o jakosci wodzy? czy sa firmy ktore zajmuja sie uzdatnianiem wody pitnej?
Czy warto cos z tym zrobic by zwykle rodziny
Kowalskich mialy lepsza wode niz ta co plynie z kranu??
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi krytyczne oraz pozytywne.

Gajowy 23.02.2004 *.pe106.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

Są takie firmy. Mieszkam w domku, mam wodę z wodociągu (woda głębinowa) i po wejsciu do domu mam 2 filtry (mechaniczny i odwrócona osmoza). Na filtrze mogę sobie ustawić np. taką twardość wody, jaka mi pasuje (w pewnych granicach oczywiście). System zabiera jednak trochę miejsca (jakieś 1,5 m kw.), jest mało elegancki i do mieszkania raczej się nie nadaje.
Do poczytania: np. http://www.arras.com.pl/uzdatnianie_wody_pitnej.htm
http://www.wigo.com.pl/

rysiu 24.02.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

jak dobrze pamiętam to Jerzy z Klanu sprzedawał filtry do wody. Nawet nieźle mu szło ale szefo go wyrolował. Teraz prowadzi firmę kurierską(tak było 1 rok temu-wtedy przstałem oglądać)

jan 24.02.2004 *.217.8.179.146

Brawo Rysiu, woda to już nie jest temat

NIKI 25.02.2004 *.pcp404170pcs.mntcrm01.md.comcast.net

do jana

czemu tak sadzisz ????? to nie temat na dzisiaj
prosze o odpowiedz, bardzo mi przyda sie twija opinia

dziekuje

NIKI 25.02.2004 *.pcp404170pcs.mntcrm01.md.comcast.net

GAJOWY DZIEKUJE CI BARDZO ZA ODPOWIEDZ.

Kaz 25.02.2004 *.pd177.ostrow-maz.sdi.tpnet.pl

Jak masz rynek zbytu to i filtry do wody to dobry interes. Przecież w tym wszystkim chodzi o zarabianie pieniędzy a nie o wygląd w piwnicy. Ja sprzedawałem takie nieduże jednopunktowe ale to trudny kawałek chleba.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.