Forum: Podajemy zarobki franchisobiorców -zaczynam od siebie 1475

sly.sly 07.01.2005 *.217.98.57.1

19
Panie Tomaszu zgadzam się z pana wypowiedzią ...myslę że pan "gastronom" napisał nam na forum tyle ile rzeczywiście miał nam do powiedzwenia ...czyli NIC.poZDRAWIAM jego i jemu podobnych...ZDROWIA naprawde im trzeba.

sly.sly 07.01.2005 *.217.98.57.1

19
ach ..jeszcze jedno...pan gastronom ponoć prowadzi pizzerie "dominium"...tu chwali sie zyskami a na innym temacie tegoż forum odradza jednemu z zainteresowanych tego franchisodawce bo jak twierdzi"...juz sie na tym nie wychodzi..." mało tego ..pizza jego produkcji mu nie smakuje a co do innych produktów to "...nawet ich nie próbował..."

czy tylko ja mam wrażenie że ten facet to picer "więkrzego kalibru"?

Magik 07.01.2005 *.bns152.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
sly.sly odezwij sie do mnie na gg:247049
Magik.
Ps. Nie denerwuj sie tak bo bedziesz fly.fly :)

gastronom 07.01.2005 *.217.96.28.216

Witam ponownie dzisiaj, widze ze zrobilo sie tu goraco, fajnie.
Z pewnoscia bedzie to juz moj ostatni wpis tutaj bo widze ze nie ma tutaj z kim powaznie porozmawiac. Dziekuje Ciekawemu za wsparcie, oczywiscie nie ma obowiazku mi wierzyc, nie bede tez nikogo namawial aby mi uwierzyl. Wpisujac sie tutaj pierwszy raz nie mialem na celu niczego reklamowac, tylko poprostu wpisac ile mozna zarobic, sam jestem biorca wiec po co mam reklamowac??(puk puk).
Zalosne jest ze dla niektorych 10tys to niewyobrazalna suma, musicie zadac sobie pytanie ile chcecie zarabiac a moze poprostu jestescie zazdrosni? W pewnym momencie juz prawie napisalem z kim wspolpracuje ale teraz sie ciesze ze tego nie zrobilem.
Zgadza sie mam duzo do czynienia z Dominium, jestesmy ich najpowazniejsza konkurencja. Teraz nie bedziecie spac i sie zastanawiac, co to jest?? :) Podpowiem tylko ze narazie wiekszosc naszych punktow jest w centralnej Polsce.
Tak na marginesie nie napisalem na temat Pizzeri Dominium"...juz sie na tym nie wychodzi..."
Pewnie teraz co niektorzy sie nakreca i bede dodawac nowe wpisy, niech im wyjdzie to na zdrowie.Z pewnoscia jeszcze tu wpadne poczytac co ciekawego wpisaliscie.
Zycze wszystkim milej lektury (portal jest super) i przemyslanych wpisow.
Pozdrowienia dla osoby ktora zarabia na ciasteczkach 20tys (wiecie kakao) ;)

gastronom 07.01.2005 *.217.96.28.216

Jesli jestescie ciekawi jaka to siec to zapraszam przed telewizory jutro tj.08.01.05 (sobota) TVP1 godz.14.40
Prosze nie piszcie mi ze probuje w jakis sposob zareklamowac nasza siec!!!!
Pozdrawiam

sly.sly 07.01.2005 *.217.98.57.1

19
No widzisz "gastronom" postanowiłeś odpisywac na posty.... oto chodziło!!!..nie wiem tylko po co te nerwy...chcesz za wszelka cene pokazac że jesteś lepszy?? a jeśli chodzi o ciasteczka...wiem że szlag cie trafia ze z kilku punktów po 8mkw. wyciagam tyle samo co ty z jednego punktu 80mkw pomijając fakt że płacisz czynszu 2 razy więcej...ale ja nie o tym...wiesz ja mam stare podejscie do tego tematu i wiem ze lepszy ten co z niejednego pieca chleb jadł...dlatego nie tylko mam (jak to mówisz)ciasteczka... ale po co ci zwoje przeciążac!!! proponuje wróć tu z innym nickiem i zacznij jak CZŁOWIEK...

sly.sly 07.01.2005 *.217.98.57.1

19
hej MAGIK ! dostałem twojego maila... w sobote będe na gg do 24 to poklikamy ... pozdrawiam

Gringo 10.01.2005 *.djx110.neoplus.adsl.tpnet.pl

48
No jak dobrze zrozumiałem to ten gastronom przy inwestycjii 65 tys zarabia na czysto 10 tys / miesiąc......czyli zwrot z inw. w 6 miesięcy? To po roku działalności powinien mieś już co najmniej 4 punkty a po dwóch to .... ho, ho , ho
Ja w handlu odzieżą siedzę, ale nie sądzę aby można było lokal gastronomiczny za 65 tys otworzyć, bo, że zaobić 10 można to spoko, ale ta inwestycja pocz. podejrzanie mała.
Gastronom możesz tę inw. rozpisać w szczegółach np.:
- maszyny i urządzenia (kuchnia czy co tam jest itd.)
- urz. fiskalne ewent. sys. komputerowy
- meble do części konsumpycjnej (stoliki, krzesła jeżeli są)
- adaptacja lokalu (ze stanu surowego, tak jak w Centrum Handlowym np.)
- kapitał obrotowy zaangażowany w punkt

Jeżeli to rzeczywiście tak działa jak mówisz to może w to wejdę....

d2k3 11.01.2005 *.byp80.neoplus.adsl.tpnet.pl

sly.sly i gastronom... zamiast dogadywac sie przez forum, moze spotkacie sie na zywo.. Przeciez jestescie z jednego miasta i z jednego osiedla ;)
Wtedy zweryfikujesz ew. zarobki Gastronoma, bo są one nazbyt optymistyczne..
Ew. proszę o kontakt: d2k3@interia.pl
Pozdrawiam

Magik 11.01.2005 *.bnu25.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
sly, sly, mam zainstalowanego Skypa a moj nick to Magik..pl lub na GG pilnie prosze o kontakt wieczorami

Dante25 14.01.2005 *.bwu110.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam Gastronom ow sić to napewno DaGrasso

Gringo za 65 tys bez problemu otworzysz Pizzerie z piecem elektrycznym. Koszt franczyzy pizzeri z piecem cegielnianym cos kolo 100tys ale pizza o niebio lepsza.

Ciekawy, zarabiasz 2tys bedać rowniez sprzedawac czy zatrudniasz sprzedawce ??

Pozdrawiam
Zwykly REP :(

ciekawy 14.01.2005 *.a8.bialan.pl

Niestety Dante na pracownika mnie nie było stać.Dlatego zrezygnowałem z tego sklepu.Za duże inwestycje, a zyski marniutkie

Dante25 14.01.2005 *.bxc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Może przeoczyłem ale nigdzie wcześniej nie pisałeś ze sklep został zamknięty??

Moim zdaniem jak wchodzić w franczyze to tylko ze znana marką o dużym potencjale z wkładem własnym minimum 150tys w gore.

Natomiast jeżeli chodzi o rożnego rodzaju sklepy, punkty usługowe to nie ma większego problemu dogadać się z hurtownia albo producentem i działać na własna rękę pod własnym szyldem.

Takie jest moje zdanie.

ciekawy 14.01.2005 *.a8.bialan.pl

Sklepu nie zamnknąłem - przejął go mój młodszy brat.Teraz niech on się uczy.Ja wszedłem w odzież i kosmetyki.Przynajmniej mogę poszaleć z marżami :)Branże o niebo lepsze niż budowlanka.No i nie muszę siedzieć w pracy cały dzień (mam 4 pracowników)

grzesiek 09.03.2011 *.krosno.energint.net

2

jak macie sformułowane umowy?ile procent z utargu oddajecie franczyzodawcy?może bedzie łatwiej:)

grzesiek 09.03.2011 *.krosno.energint.net

2

jak macie sformułowane umowy?ile procent z utargu oddajecie franczyzodawcy?może bedzie łatwiej:)

obiektywny komentator 09.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
aleś se chłopie wspomniał temat po 6 latach :)

juventinio2603 10.03.2011 *.apn-77-113-171-219.dynamic.gprs.plus.pl

59
kiedyś to tu byly dyskusje a teraz.............nikt sie niewypowiada zeby "przypadkiem" komus nie pomoc :(

obiektywny komentator 11.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

a dziwisz się ? Popatrz systemy pojawiają się jak grzyby po deszczu i jeszcze szybciej znikają pozostawiając swoich biorców z ręką w nocniku ... niestety polskie wydanie franczyzy to w 99% przpadków prosty schemat: wymyślić byle co - powiedzieć, że to jest super - nie mieć własnych jednostek, ale oferować doświadczenie i wiedzę (nie wiem czym podpartą) - ustrzelić jelenia - wydoić go z kasy - wyjechać na Kanary delektować się kasą, która przyszła bez wysiłku i mieć wszystko w dupie

Zobacz na katalog systemów na tej stronie i zobacz ile z nich idealnie wpisuje się w pozyższy schemat. Więc o czym tu rozmawiać ?

piotrp 22.03.2011 *.77-254-23-17.adsl.inetia.pl

3
:) dokładnie tak to wygląda....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.