Forum: Jak to jest!!!! 1475

Alan 25.02.2004 *.router3a.grajewo.net

zastanawiam sie i juz nie wiem co mam robić?Czy podpisywać z kimś tę umowe czy sobie darować i szukać czegoś innego.A jak podpisywać to z kim?Która z tych firm jest najbardziej prawdziwa(rzetelna)i u kogo mozna naprawde zarobić(nie wirtualnie na papierze)A rzeczywiscie.Pomóżcie mi podjąć decyzje!

john 25.02.2004 *.97-mia-1.acn.waw.pl

Ale o jaką firmę ci chodzi?

alen 25.02.2004 *.router4a.grajewo.net

o wszystkie jezeli chodzi o inwestycje(w co najlepiej wejść?)

ann 25.02.2004 *.97-mia-1.acn.waw.pl

to nie tylko twój problem. kazdy sie nad tym zastanawia

ajko 01.03.2004 *.217.8.179.146

Każda z firm ma coś czego nie ma inna i chce siętym podzielić z innymi, trzeba tylko byćtrochę pokornym i słuchać tego co mówią !!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.