Forum: Interes przynoszący 5 tys. miesięcznie? 1478

WOJTAS 25.02.2004 *.aax45.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jezeli ktos ma pomysl na biznes przynoszacy 5 tys zysku miesiecznie przy wkladzie poczatkowym ok 80 000 PLN niech sie wpisuje
POZDRAWIAM!!!

ARISTO 25.02.2004 *.179-moc-8.acn.waw.pl

Proponuję odwiedzenie firmy ARISTO w katalogu firm. Średni miesięczny zysk z inwestycji to ok 4 - 6 tys. PLN przy wkładzie 10.000 PLN lub
ok 8 - 12 tys PLN przy wkładzie 17.000 PLN

Zainteresowany 25.02.2004 *.dc86.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy możecie Państwo podać jak się ma sprawa wielkości inwestycji do wielkości zysku (rozumiem że zależność polega na tym, że im więcej towaru kupi się u was, tym więcej się go sprzeda i zarobi?)
Rozumiem że zysk i nakłady są takie same we wszyskich miejscach w których otwieracie swoje punkty - nie ma znaczenie czy jest to Warszawa czy też Bielsko-Biała, albo też czy jest to Auchan czy Geant?. Rozumiem również że stawki z tytułu najmu powierzchni handlowej są wszędzie w Polsce takie same i liczba waszych klientów też jest wszędzie taka sama.
Moje pytania wynikają z tego że jestem zaintersowany waszą oferta, ale mam pewne wątpliwości. Proszę o szybką odpowiedź
Z góry dziękuję

ARISTO 25.02.2004 *.179-moc-8.acn.waw.pl

Wkład przeważnie jest taki sam. Prawdą jest, że zysk zależy od lokalizacji stoiska. Od tego zależy jednak także i czynsz. Waha się on w granicach 1.800 - 4.000 PLN W tańszych centrach osiągane są mniejsze obroty jednak i koszty są w nich mniejsze. Zysk przeważnie jest porównywalny. Jeżeli jest Pan zainteresowany naszą ofertą proszę o kontakt telefoniczny 505 121 379 (Jakub Majoch)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.