Forum: Multisoft 1478

xxx 27.06.2003 *.pf7.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

totalna bzdura !!!!! JAKI SUKCES !!!!!

NABITY 27.06.2003 *.pf7.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

CZY TA SIEĆ JESZCZE ISTNIEJE!!!

marko 28.06.2003 *.mok.waw.pl

To nie jest bzdurny artykuł, tylko z 2001 roku. Kiedy Multisoft postawił na Maxy, zaczęła mu się sypać sieć szewczyków. Maxy podobno tez sa teraz zamykane. Czasem wystarczy 2 lata zeby zdemolować wcześniejszy sukces.

Czytelnik 29.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Wypowiedz "marko" jest co najmniej prowokacyjna - zarowno w stosumku do firmy Multisoft, jak i szanownej Redakcji, ktora (nie da sie ukryc) zmieszcza pozytywne opinie o sieci MAX&MAX, jak rowniez w pewnyn sensie (artykul w Franchising.info) zacheca do udzialu w tej sieci - ponosi wiec, co najmniej "moralna odpowiedzialnosc" za los ewentualnych, przyszlych Biorcow w ten sposob zacheconych. Jako, ze szanowna Redakcje tworza osoby odpowiedzialne, my - czytelnicy Franchising.info oczekujemy powaznego sprostowania zarzutow stawianych przez forumowicza "marko".
Z powazaniem
Czytelnik

czytelnik 29.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Szanowna Redakcjo, te zarzuty kierowane pod adresem Multisoft, sa co najmniej bardzo powazne - forumowiczom nalezaloby sie co najmniej powazne sprostowanie ?

KOLEŚ 28.08.2003 *.pg207.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

NARESZCIE SAMI O SOBIE POWIEDZIELI PRAWDĘ.!!!! CIEKAWE CO NOWEGO WYMYŚLĄ JESIENIĄ NOWE MEGA WSADY STAREGO TOWARU?

Kaśka 20.09.2003 *.pt108.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Firma Multisoft właśnie ogłosiła upadłość i zawdzięcza to głupocie swoich Dyrektorów.Pytam się,jak można było tak świetnie prosperującą firmę doprowadzić do bankructwa.A może to jest recepta na sukces?

edimek 22.09.2003 *.pc189.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl

Sukcesem multisoftu jest zniszczenie wielu ludzi, ich zdrowia i wiary w normalność. Z niepowarzaniem dla multisoftu.

agent 15.12.2003 *.pa148.zamosc.sdi.tpnet.pl

30 października Multisoft złożył do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu.

wierzyciel 16.12.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Drogi Agencie,
czy odpowiednie postanowienie sądu zostało już opublikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym ? Jeśli tak to czy wiesz może kiedy to nastąpiło (znasz jego numer) ?
Bardzo byłbym wdzięczny za te informację.

basketz 19.12.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

..widze, ze jest Nas wiecej - Wierzycieli

basketz 19.12.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

...moze by tak jeden koncept franchisingowy scigal drugi koncept: Glob Inkasso-->Multisoft, to byloby ciekawe doswiadczenie, a nawet swojego rodzaju eksperyment, oczyszczajacy farnchisingowe boisko z nieuczciwych graczy...

czytelnik 26.02.2004 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

...juz w styczniu, wiec nie jest to bynajmniej "goracy temat", lecz "kubel zimnej wody" na glowy rozentuzjazmowanych kandydatow na przyszlych franchisobiorcow. Warto przesledzic losy "bylych" franchisobiorcow MULTISOFTU, ktorzy wlozyli w ten interes pieniadze z "gornej polki" (sklepy MAX&MAX)...jak oni sobie radza w zaistnialej sytuacji? Ciekawe jest rowniez czym obecnie zajmuje sie byly "dyrektor d/s rozwoju" tej firmy?... czy dalej nabiera ludzi-tylko juz pod skrzydlami nowego pracodawcy???

Były dyrektor MULTISOFTU d/s rozwoju. 27.04.2004 *.213.25.108.131

Nie nabieram kolejnych ludzi bo sam "wtopiłem" w MULTISOFCIE niezłą kaę!

Michał 27.04.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Cześć! Czy mógłbyś się ze mną skontaktować?
Pozdrawiam,
Michał

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.