Forum: Aristo - co sądzicie? 1475

wojta 27.02.2004 *.aas29.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktos ma jakiekolwiek doswiadczenie z firma Aristo jesli tak wpisujcie swoje opinie. Szczegolnie zalezy mi na wypowiedziach biorcow. Czy to jest solidna firma i czy mozna cos zarobic wspolpracujac z nia?
POZDRAWIAM!!!

rm 27.02.2004 *.179-moc-8.acn.waw.pl

Niespełna tydzien temu otworzylem dwa punkty w Radomiu. Jak narazie wspolpraca uklada sie dobrze. Dostawy realizuja na czas, dobrze przeszkolili mi personel. Oby tak dalej... :) A ty gdzie chcesz otworzyc swoj stend aristo?

Skarga 27.02.2004 *.dd109.neoplus.adsl.tpnet.pl

To już przegięcie i kpina - jakiś "rm" w jednej wypowiedzi pisze że otworzył tydzień temu dwa punkty i współpraca układa się rewelacyjnie, w drugiej pisze że zakłada zysk na poziomie 7 tys. zł miesiecznie (jak rozumiem swoje założenia opiera na wynikach sprzedaży tygodniowej).
Reklama reklamą ale po co tak nachalnie, to forum powoli staje się areną popisów ludzi "reklamy" od kryształów, punktów opłaty rachunków i innego badziewia.
Jak to się nie zmieni - to po wejściu na forum tego portalu będę "pawiował".
Po co zakładać sto wątków o tym że jest się super - w tym wypadku ilość nie idzie w jakość !!!!
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ

ARISTO 28.02.2004 *.195.94.196.122

Szanowny Panie,
Zapewniam Pana, że nie ingerujemy w wypowiedzi internautów oraz naszych klientów.
pozdrawiamy,
zespół ARISTO

RICH 29.02.2004 *.aay122.neoplus.adsl.tpnet.pl

dlaczego strona internetowa aristo nie dziala?

ARISTO 01.03.2004 *.179-moc-8.acn.waw.pl

Bardzo przepraszamy za kłopoty związane z otwieraniem naszej strony. Obecnie dokładamy wszelkich starań, abyście mogli Państwo odszukać w niej wszelkie niezbędne informacje. Strona będzie aktywna najpóźniej 5.03.2004

Renegat 07.03.2004 *.xg146.internetdsl.tpnet.pl

Odwiedziłem stronke ARISTO.Laska na fotce ze stoiska dość dość troszkę jakiś kwiatów i parę pudełek.Intryguje mnie w jaki sposób ta młoda dama sprzeda nieznany produkt klientowi.Czy klienci nie będą woleli kupić tradycyjnej ziemi do kwiatków?Może firma poda namiary na swoje stoiska a także stoiska biorców a ja sobie to incognito obczaję jak to hula w praktyce.Z własnego doświadczenia bowiem wiem iż te wszystkie bizness plany są grubo przesadzone.

ARISTO 08.03.2004 *.195.94.196.122

Podajemy Państwu namiary na niektóre z naszych punktów. Warszawa: C.H. TARGÓWEK, C.H. TESCO (Kabaty); Radom: C.H. ECHO

wacek 11.03.2004 *.pz34.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aristo???????????
Strony jak nie byBo tak nie ma ,ale kiedy bedzie.Miala by wczesniej a tu czekam i czekam.
Ale szczerze nie rozumiem tego biznasu.
Jakies tam krysztaly? Kto je kupuje ciekawe
Jak czytam wypowiedzi niekturych 7tys miesiecznie zarobku to az boki rwac
To nie jest biznes na ktorym mozna zarobic
Kto kupuje te krysztaly (mam takie skromne pytanko) chyba babcie 80letnie ktorych coraz mniej
Kto ma czas w dzisiejszych czasch chodowac kwiaty jacys fanatycy ale ile ich jest garstka chyba
Jesli ktos chce miec kwiaty to idzie do supermarketu i kupuje paprotke po 2 zl a nawt mniej jak uschnie bo nie dopilnuje to idzie i kupi nowa
Mam racje ???????????????????????????

Renegat 12.03.2004 *.xg146.internetdsl.tpnet.pl

Nie masz Wacek racji ziemie do kwiatków ludzie kupują mam koleżankę obok która siedzi w tej branży.Tylko dalej nurtuje mnie pytanie czy ludzie przesadzą kwiatka do jakiś kryształow czy nie będą woleli tradycyjnej ziemi.Jeśli chodzi o firmę EHO to mój brat ma niemiłe wspomnienia wspólpracy.Przy podpisaniu dzierżawy trzeba było wpłacić kaucję równowartość 3 miesięcznego czynszu.Pewnego dnia dali mu wypowiedzenie bo znależli kogoś innego gdy zajechał po odbiór swojego towaru okazało się że sklep na galerii jest już pusty...dobrze że ma trochę drobnych w kieszeni i wzioł adwokata.

Cała prawda o Aristo 15.03.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

W Krakowie jest firma, która dostarcza takie same kryształy, tylko o połowę taniej. A Aristo to żaden franchising - tylko stoisko. Zero pomocy. Więc po co przepłacać?

RICH 15.03.2004 *.aay135.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja slyszalem ze pomagaja np. w negocjowaniu cen wynajmu miejsca w supermarketach

Renegat 15.03.2004 *.xg146.internetdsl.tpnet.pl

Taniej czy drożej mniejsza o to.Najbardziej nurtuje mnie pytanie czy ktoś ten produkt kupuje.

artek 17.03.2004 *.217.8.179.146

no włąśnie

Anonim 18.03.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

a kto będzie kupował jak obok będą kryształy o połowę tańsze?

Renegat 20.03.2004 *.xg146.internetdsl.tpnet.pl

A czy gdzieś wystąpiła taka sytuacja.Poza tym Aristo chwali się że ma patent na te kryształy.

Kwiatek 22.03.2004 *.aej152.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na "te" to pewnie i ma ale jak znam życie jest już kilka firm które produkują podobne. Co do stoisk to mówiąc szczerze wyglądają dość "przaśnie" (widziałem stoisko w Carrefour Targówek), ale wcale nie musi to oznaczać że całość jest kiepska.
Znam jednak ceny wynajmu powierzchni handlowych w galeriach pod tego typu stoiska i wydaje mi się że nie mają one szans na by długo istnieć - nie ten towar.

Arek 30.03.2004 *.217.8.179.146

A o co chodzi z tymi kryształami?

były biorca 28.04.2004 *.aeb253.neoplus.adsl.tpnet.pl

firma nieodpowiedzialna - nie polecam

ARISTO 29.04.2004 *.179-moc-8.acn.waw.pl

"byly biorca" jest bylym biorca, gdyz nie splacal swojego zadluzenia i nie wywiazywal sie z podpisanej umowy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.