Forum: Aristo - co sądzicie? 1475

Turek 29.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Artisto dlaczego jestescie tacy pewni w swojej wypowiedzi na temat bylego biorcy. skad wiecie o ktorego biorce chodzi.Czy moze byl tylko jeden.

ARISTO 29.04.2004 *.179-moc-8.acn.waw.pl

jeden z ktorym sie tak rozstalismy! z pozostalymi nie bylo konfliktow!

jacek 29.04.2004 *.ox174.neoplus.adsl.tpnet.pl

a czemu wasza strona ciągne nie działa miala być jakieś pół roku temu i co???????????
to chyba świadczy o waszej firme

Były biorca 2 29.04.2004 *.iu144.neoplus.adsl.tpnet.pl

Firma nieodpowiedzialna to jest b. delikatne określenie dla tak nieuczciwej firmy. Ostrzegam potencjalnych biorców. Poszukuję Byłego biorcy 3.

klient 29.04.2004 *.iu144.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aristo - opublikuj adresy punktów sprzedaży kryształu wodnego. Ja kupiłem za 14 zł. Czy dopuszczalne jest aby przedmiot franczyzy był na wolnym rynku za połowę ceny? Wiem, że Ty do tego punktu wstawiłeś. Sprzedawca nie chce mi dać faktury, a dla czego to Ty wiesz.

Zainteresowany 29.04.2004 *.iu144.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poszukuję kontaktu telefonicznego z Aristo bo ten, który podał pan Majoch nie odpowiada.

jacek 29.04.2004 *.ox174.neoplus.adsl.tpnet.pl

te aristo to jakaś wielka niedorubka
do klienta nie chcieli ci wystawić faktury VAT
to ty nie wiesz co się wtedy robi???????

M 01.11.2004 *.agn90.internetdsl.tpnet.pl

4
prawda jest całkiem inna:firma Aristo kupuje polimer z Magdalenki pod Warszawą(tu są problemy z dostawami)początkowo był on importowany z Francji, ale Pan z Magdalenki aby więcej zarabiać znalazł produkt Angielski wyglądający identycznie ale szybciej uwadniający się bo jest dużo tańszy,a firma Aristo niemając innego wyjścia musi się godzić na złe warunki dostaw i jakości.
muwie wam to ja bo zajmuję się bezpośrednio dystrybucją kolorowej ziemi,a te dwie firmy są dla mnie poprostu konkurencją i dlatego muszę na ich temat wiedzieć wszystko.

Magik 04.11.2004 *.boc61.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cze…,
Ciekawe czy ktoś z was wie skąd się wzięły te wasze „kryształy”???
Kto je wynalazł i do czego stworzył?
Jestem z zawodu ogrodnikiem z wieloletnią praktyką w stosowaniu waszych „kryształów”
Widzę, że nikt nie ma pojęcia o biologii roślin i o zastosowaniu „kryształów’’
Rośliny aby wegetować muszą oddychać, transpirować i przeprowadzać fotosyntezę.
Zostawmy część „zieloną”, a zajmijmy się korzeniami. Korzenie do prawidłowego rozwoju oprócz wody, soli mineralnych i innych substancji potrzebnych do budowy tkanek potrzebują TLENU i jeśli posadzi się roślinę w samych polimerach to po pewnym okresie zabraknie go i ta piękna galareta udusi roślinę i tak się dzieje w domu u klientów, a oni wywalają to do kosza i klną bo wywalili kasę. „Kryształy” te jako dodatek do ziem mocno przepuszczalnych (przesychających) np. hałdy, piaski i inne tereny o niskiej sorpcji wody sprawdzają się i to jest ich podstawowa funkcja cywilna, można dodawać je do ziem stosowanych w uprawie roślin w pojemnikach aby te nie przesychały gwałtownie ale wysokie zasolenie powoduje ich szybką degradacje, szkółkarstwo, a szczególnie leśne ma perspektywę i tyle.
A sadzenie roślin w to żadna HYDROPONIKA tylko nabijanie ludzi w butelkę i okłamywanie ich w oczy. A co do producentów to pod Krakowem w Pobiedniku Wielkim jest tanio i pod dostatkiem :))

turbobax 09.05.2013 *.dynamic-78-9-78-206.ssp.dialog.net.pl

1

Czy ktoś się orientuje dlaczego strona aristo.pl nie działa?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.