Forum o artykule: Odszkodowanie dla okradzionego turysty 1482

Marek 27.02.2004 *.wv50.internetdsl.tpnet.pl

Takie orzeczenie sądu, czyniące biuro podróży odpowiedzialnym (OC)spowoduje konieczność weryfikacji oceny ryzyka z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC operatorów turystycznych przez firmy ubezpieczeniowe. Wzrosną stawki składek ubezpieczeniowych.

enti 01.03.2004 *.217.8.179.146

A o co chodzi?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.