Forum: Pizza Hut, KFC

27.02.2004
domino
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam!
Czy ma moze ktos jakies informacje na temat KFC lub Pizzy Hut? Gdzie moge sie zglosic gdy chce otworzyc jedna z tych restauracji w ramach franczyzy. Na ich stronach internetowych niestety nic nie ma...

01.03.2004
enti
*.8.179.146

Też jestem zainteresowany

01.03.2004
damian
*.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl

przykro mi kolego!nic w tym temacie nie podziałasz ponieważ nie są zainteresowani współpracą!!!Tylko swoje restauracje i koniec!!!!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.