Forum: Smaczny jogurt! Czy sie na nim zarobi? - gastronomia 214

Mariusz 28.02.2004 *.sy238.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chcialbym zalozyc stoisko sezonowe z mrozonymi jogurtami, czy to sie oplaci????????

ajko 01.03.2004 *.217.8.179.146

Chyba nie !!!

kokosz 01.03.2004 *.da207.neoplus.adsl.tpnet.pl

hmm ... sam nie wiem co by ci odpisać ... szczerze mówiąc to sam nie wiem .... ale jak byś zapytał się kogoś kto prowadzi takie stoiska lub jest w sieci to byś wiedział ... aha można jeszcze poprosić operatora tej sieci o to żeby podał ci namiary do swoich biorców ... a wogóle to jakie było pytanie i co ja robie tu i w tym temacie ?!

Mariusz 01.03.2004 *.ds230.neoplus.adsl.tpnet.pl

A wiec prosze o informacje ludzi wspólpracujacych z nimi

vojtas 16.03.2004 *.cn150.internetdsl.tpnet.pl

rowniez chcialem wejsc w ten biznes. w zwiazku z tym udalem sie do miejscowosci gdzie sprzedaja takie jogurty. lokalizacje takiego punktu znalazlem na stronie internetowej. i ... kurcze w to nie wszedlem poniewaz to wcale nie jest dobre. nie tylko mi nie smakowalo. doszlismy do wniosku ze sprzedaz tych jogurtow musi isc slabo (mimo tego ze sprzedawane byly w miejscowosci nadmorskiej latem) dlatego skladniki byc moze byly jakies przeterminowane i dlatego to takie niesmaczne.

mario 22.03.2004 *.if-195-goofy.grontmij.net

moim zdaniem, smaczne, czy tez nie to osadza inni. mi smakowalo. poza tym jest teraz dobra pora na organizacje takiego punktu przed okresem letnim. problem tylko, czy te 30tys. zwroci sie w tak krotkim czasie. pozdrawiam,m.

Alergik 23.03.2004 *.aej152.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja w zasadzie jestem na wszystko uczulony i posiłki musi podawać mi jedynie moja mamusia - wiem że to śmieszne bo mam 40 lat, ale takie jest życie. Wiem że mama mnie kocha i razem doszliśmy do wniosku że nie ma sensu jeść na mieście bo podają tam przeterminowane produkty :(
Zastanwia mnie to że w jednej z poprzednich wypowiedzi ktoś dopiero teraz przypomniał sobie ze jakieś pół roku temu jadł coś przeterminowane - bo lokale sezonowe sieci Yogen Fruz otwierają się dopiero około 1 maja?

xxx 25.03.2004 *.dial-1369.elblag.dialog.net.pl

a dupkę też Ci mamusia podciera? chyba Turek ma rację.....

Jan III Sobieski 29.03.2004 *.age66.neoplus.adsl.tpnet.pl

Turek może to i śmieszne, ale świadczy o twoim braku wiedzy - Yogen Fruz ma w swojej ofercie mrożone jogurty a nie lody - dla mało inteligentnych, różnica jest dość zasadnicza: lody to w zasadzie sama chemia (konserwanty, barwniki, woda, cukier, aromaty smakowe itp.), jogurt jest zaś robiony na mleku (zawiera m.in. o ponad połowę mniej kalorii od lodów) - w lokalu YF jogurt mieszany jest z owocami i dzięki temu nabiera jakiegoś smaku np. malinowego lub truskawkowego.
Wiem bo jadłem, mam jeszcze taką uwagę czy ktoś może tego turka uciszyć !!!

Turek 29.03.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

prosze turka z gory o zmiane niku bo psuje mi reputacje

Mariusz 29.03.2004 *.zi20.neoplus.adsl.tpnet.pl

O co tu chodzi dałem temat aby dowiedzieć sie tego i owego a tu jakieś pogaduszki. Jeśli nie macie nic do powiedzeni to nie piszcie. Jak się coś nie podoba zkładajcie tematy na pedalskich stronach a nie tutaj

Smakosz jogurtow 29.03.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Drogi Mariuszuszku swoj maly jogurcikowy temacik wsadz sobie zciotowany, gejowski, lejcu PGRowski,gloeboko tam gdzie go chciales miec jak otwierales ten temat.Jak masz pajacu problemy napisz do jakiegos czasopisma,pamietaj ..nie jestes sam gdzies tam w galaktyce sa tez inne pajace.

Arek 30.03.2004 *.217.8.179.146

A fe !!! brzydkie to forum !!!

Zdegustowany 30.03.2004 *.adz229.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem większość dyskusji na tym forum niestety sięga dna. W tej sytuacji wydaje się że najlepszą metodą dowiedzenia się czegoś więcej o konkretnej sieci, jest zgłoszenie się do nich bezpośrednio i uzyskanie m.in. namiarów na ich biorców.

dobromir 03.05.2011 *.im50.internetdsl.tpnet.pl

1

Skoro na całym świecie jogurtownie wychodzą na swoje i sieci się rozwijaja to znaczy, że da się na tym zarobić - czy sezonowo - pewnie też, ale lepij pomyśleć jak maszyny mogą zarabiać poza sezonem.  Tak naprawdę to do otwarcia takiego punktu sa potrzebne bardzo małe nakłady a im ich(punktów) więcej tym taniej. Z recepturami na świecie tez nie ma problemu - dobry wystrój, dobry punkt i kasa leci.  Trzeba tylko przestać myśleć "po polaczkowsku"  - nie oszczedzać do oporu (wszystko musi być fajne a nie tanie)!!!  Moim zdaniem miksowanie z lodami to też nie jest zły pomysł - sa ludzie którzy preferuja lody a im twoja oferta szersza to w sumie lepiej - ale bez przesady. 

Jeśli bym miał teraz zaczynać cos spożywczego sezonowo - to z pewnościa wybiorę jogurtownię. 

XXXXX 03.05.2011 *.gl134-11.master.pl

64

TO ODKOPALES MAMUTA!!!

Gratulacje!! 

Odpisales na temat z 2004r!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.