Forum: Belvedere Zrzeszenie Sklepów Monopolowych???

29.02.2004
RICH
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktos wspolpracowal z Belvedere Zrzeszenie Sklepów Monopolowych jesli tak wpisujcie sie wczy jest to oplacalne i czy firma jest godna zainteresowania
POZDRAWIAM!!!

01.03.2004
ajko
*.8.179.146

Ja nic o nich nie wiem, więc się nie wpisuję

01.03.2004
egnar
*.ostroleka.sdi.tpnet.pl

wydaje się być interesujące ale czy nie lepiej samemu otworzyć sklep monopolowy, zejść z marży i z nikim się nie dzielić?wiem samemu trudniej ale ja naprawdę nie widzę większej róznicy..

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.