Forum: Agroplus 1484

baxol 04.03.2004 *.c13-144.icpnet.pl

Witam.Mam prośbę - proszę o wszelkie informacje na temat firmy FARMTEC ABCH -która jest właścicielem znaku towarowego AGROPLUS -
zajmuje się doradztwem przy wnioskach o fundusze UE. Dziękuję.Pozdrawiam

klaser 04.03.2004 *.mok.waw.pl

Nie znalazłem tej firmy w katalogu, a już wiele razy się zdarzało (poczytaj forum), że jak jakiejś firmy nie ma w katalogu, to de facto nie ma jej w ogóle.

Ostrożny 04.03.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Agroplus to jakaś ściema - figuruje na stronce gdzie wszystkie oferty to ściemy (tifi, cezar, milenia, titto, edulife, cherry berry - kto to wymyślił!).
Już samo logo jest podejrzane - po chamsku zerżnięte logo innej renomowanej firmy.

PoPkorny 05.03.2004 *.xe61.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wejdźcie na stronę www.franchising.org.pl

Jacek 05.03.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Niezły cyrk!

xxx 10.03.2004 *.aas18.neoplus.adsl.tpnet.pl

tifi jest taki sklep nawet niezly dla dziewczyn

Mia Piu 10.03.2004 *.mok.waw.pl

No proszę, byłem i to nie tylko cyrk, ale głownie pokaz hucpy: zestawienie nieistniejących wirtualnych konceptów. redakcjo: na czarną listę to badziewie!

Neo 18.05.2004 *.jz209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostrożny, poczytaj trochę zanim się wypowiesz. Agroplus to całkiem ciekawy koncept w chwili gdy wchodzimy do UE. I ma już około 35 biorców. Oczywiście to nie dla takich baranów jak ty. A na krytykowanej stronie jest parę ciekawych ofert.

Ceo 19.05.2004 *.prosie5.acn.pl

Strona szajsowata, najśmieszniejsze są cytaty rodem z podręcznika akwizytora. Olsztyn przepraszał za Karolinę z BigBrothera, czy przeprosi za Beatę?

Marek Olsztyn 20.05.2004 *.jt143.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za mądre dla ciebie? Olsztyn nie ma za co przepraszać. Strona inna od tej ogólnej szarzyzny i przez to całkiem fajna. Chyba, że ktoś zupełnie nie łapie o co chodzi. Wiesz chociaż co to jest franchising??? Chyba nie.

Tomek wawa 22.05.2004 *.jt162.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba za bardzo przeceniacie ten katalog. Nie ma tu wielu firm które działają na małą skalę z powodzeniem (często lokalnie). Ale istnieją i się rozwijają. W katalogu ich natomiast brak. Po prostu jest nieprecyzyjny i nieaktualny.

facet 22.05.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

No pewnie, bo w tym katalogu sa firmy, ktore za to placa i w zwiazku z tym uwazaja, ze sa najlepsze... Nie posmarujesz nie pojedziesz

Marek 22.05.2004 *.ajd14.neoplus.adsl.tpnet.pl

To Pani Bublewicz od EduLife. Poczytajcie sobie: EduLife - nauczka na całe życie. Chyba jednak Olsztyn powinien przeprosić.

Marek 27.05.2004 *.jv211.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co wspólnego ma Edulife i Pani Bublewicz z nierzetelnością katalogu profitu??? Zanim się wypowiesz zapoznaj się z innymi wypowiedziami.
A we wspomnianym katalogu profitu są firmy, które w ogóle nie powinny w nim być. Np. niejakie Cherryberry. Wszedłem na ich stronę i widzę żę nie działa żaden ich punkt franczyzowy w Polsce, a pomimo tego istnieją w rzekomo obiektywnym katalogu (firm franczyzowych) firmy profit. Kto tu kogo chce nabić w butelkę??? Rzeczywiście jak nie posmarujesz to nie pojedziesz. To tyle jeśli chodzi o obiektywizm tego katalogu.

pasikonik 27.05.2004 *.afd70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Katalog jest Ok, bo duzo w nim firm. Są jednak lepsze i gorsze i trzeba samemu dobrze wybrać. Subiektywnie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.