Forum: Bledne dane albo pomylka 1475

Mala 07.03.2004 *.62.181.161.69

Pisze prace magisterska na temat franchisingu, bardzo przybaly mi sie dane z raportu 2002/2003 dotyczace roku podpisania pierwszej umowy franchisingowej. Ostatnio wpadl mi rece kolejny raport 2003/2004 i doznalam szoku. Dane kompletnie sie nie pokrywaja!!! I tak np. nie wiem ile w koncu umow podpisano w 2000 roku 12 jak napisano w raporcie 2002/2003 czy 18 (raport 2003/2004). Czy ktos jest w stanie mi to wyjasnic????

Makler 08.03.2004 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Powiem szczerze: jakie ma to znaczenie?
Ja w swojej pracy uznałem za lepsze dane z ostatniego raportu. I tyle.
Myślisz, że ktoś to będzie czytał? Albo sprawdzał? W pracy chodzi o ogólny zarys franchisingu, podstawy prawne, sytuację w Polsce. Nie przejmuj się szczegółami.

W razie czego służę pomocą.

makler@w.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.